30 kwietnia 2016

Kochają nas debiutanci!

Aby kariera pisarska nabrała tempa, konieczne jest zdjęcie z naszą tabliczką...
Nie wiemy, czy pani Katarzyna Wodniok użyła tego argumentu, aby przekonać do zdjęcia debiutująca autorkę i byłą czytelniczkę biblioteki SP nr 7 w Tychach.
Wiemy na pewno, że
PANI DOROTA BRZĘK
dołączyła właśnie do grona naszych przyjaciół.
Serdecznie dziękujemy!
Przy okazji polecamy debiutancką powieść pani Doroty pt. "Drot. Stworzony z nadziei".

*
25 kwietnia 2016 r. w bibliotece Szkoły Podstawowej Nr 7 w Tychach odbyło się spotkanie pod hasłem „Rozmowy o pasjach i zainteresowaniach”, którego gościem była p. Dorota Brzęk. Oto relacja pań: Katarzyny Wodniok i Marty Romańskiej:

Pani Dorota opowiedziała o tym, jak ważne w życiu jest odkrywanie swoich pasji i zainteresowań oraz „uruchamianie” drzemiących w nas talentów. Opowiedziała uczniom o swojej pasji pisania, radościach i trudnościach z tym związanych. Opierając się na własnym doświadczeniu opowiedziała jak wygląda „droga” książki od autora do czytelnika. Zachęcała zebranych do rozwijania swoich zainteresowań, poszukiwania radości z „wszelkiego” tworzenia, nie tylko pisania i spełniania marzeń. Każdy uczeń wylosował „złotą myśl” spośród kilkunastu przygotowanych przez Naszego Gościa, która może być wskazówką na przyszłość.
Nie obyło się oczywiście bez „autografów” i wspólnego zdjęcia. Był także wpis do książki, jednak z uwagi na to, że książka Pani Doroty skierowana jest raczej do starszego czytelnika, wpis w książce otrzymała jedna z Pań.
Dziękujemy za relację!