3 czerwca 2016

"Zostań Twarzą Biblioteki" w Bolesławcu

Niezwykle ciekawa relacja napłynęła do nas z Biblioteki Szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu:
"Znajdź czas na pracę - jest to cena sukcesu. Znajdź czas na zadumę - jest to źródłem siły. Znajdź czas na zabawę - jest to tajemnica wiecznej młodości. Znajdź czas na czytanie - jest to studnia wiedzy. Znajdź czas, aby być wesołym - jest to droga szczęścia. Znajdź czas, aby marzyć - jest to dotknięciem gwiazd. Znajdź czas, aby kochać i być kochanym - jest to przywilejem bogów. Znajdź czas, aby się rozejrzeć, bowiem dzień jest zbyt krótki, aby być zapatrzonym jedynie w siebie. Znajdź czas, aby się śmiać - jest to muzyka duszy." /Powiedzenie irlandzkie/ 
W ramach XIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek z inicjatywy pana Pawła Domzalskiego przeprowadziliśmy w tym tygodniu akcję ZOSTAŃ TWARZĄ BIBLIOTEKI.

Zachęcaliśmy osoby w różnym wieku, spacerowiczów, mieszkańców Bolesławca, czytelników, uczniów i nauczycieli naszej szkoły, aby zapozowali do zdjęcia trzymając wybrane przez siebie hasło promujące czytelnictwo lub naszą Bibliotekę.Wszyscy bardzo chętnie uczestniczyli w tej formie reklamy bibliotecznych usług. Przedstawiamy nasz internetowy album twarzy, który powiększył się o 110 zdjęć. Każdy, kto wziął udział w naszym przedsięwzięciu, wyraził pisemną zgodę na wykorzystanie wizerunku.Dziękujemy wszystkim czytelnikom, którzy zechcieli "zostać twarzą" Biblioteki Szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu.


Pełna galeria zdjęć z wydarzenia pod linkiem:  http://bibliotekazsoiz.blogspot.com/2016/05/podsumowanie-akcji-zostan-twarza.html
Zajrzyjcie koniecznie!

"Kiedy wszystko inne zawiedzie, dajcie za wygraną i idźcie do biblioteki".
Stephen King (z książki "Dallas '63")

Materiał nadesłały panie:
Sylwia Czernatowicz i Aneta Antczak
Dziękujemy!