29 listopada 2015

Biblioteki Szkolne Online w Białymstoku

Serdecznie pozdrawiamy wspaniałe Panie Bibliotekarki: Annę Kazberuk (GZS w Michałowie), Annę Juszczuk (SP nr 37 w Białymstoku) i Dorotę Jabłońską (SP nr 43 w Białymstoku), które dotąd znałyśmy tylko z relacji przysyłanych na naszą pocztę. Na wtorkowej konferencji bibliotekarzy w Białymstoku miałyśmy okazję poznać się osobiście.


Na zdjęciu od lewej: Olga Topolewska - prezes Oddziału TNBSP w Białymstoku, Ewa Majewska - koordynator ds. edukacji leśnej Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku, Magdalena Kraszewska - CEN Białystok, Małgorzata Sawicka - Biblioteki Szkolne Online, Dorota Jabłońska - nauczyciel bibliotekarz SP nr 43 w Białymstoku, Anna Kazberuk - nauczyciel bibliotekarz Gminnego Zespołu Szkół w Michałowie, Monika Rowińska - Biblioteki Szkolne Online


Wszystkim uczestnikom konferencji opowiadałyśmy o Bibliotekach Szkolnych Online i zachęcałyśmy nauczycieli bibliotekarzy do współpracy z nami. Usłyszałyśmy tyle miłych słów pod adresem naszego blogu, że natychmiast wstąpiła w nas nowa energia do pracy.

Konferencję "Biblioteki szkolne - rządzą" zorganizowały: białostocki Oddział TNBSP i Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku. Dziękujemy Pani Prezes TNBSP Oldze Topolewskiej za zaproszenie.
Małgorzata Sawicka
Monika Rowińska