13 marca 2016

Szkolenie wyjazdowe

Kilkuletnią już tradycją Sekcji Bibliotekarskiej ZNP w Tychach jest coroczna organizacja szkoleń wyjazdowych, kursów dla  nauczycieli bibliotekarzy. W dniach 15-17 kwietnia br. odbędzie się kolejne takie szkolenie.
Z WIELKOPOLSKIEJ SKARBNICY BIBLIOTEK I LITERATURY 
Centrum Edukacji Zawodowej w Tychach oraz Sekcja Bibliotekarska ZNP, po raz kolejny zapraszają nauczycieli bibliotekarzy na kurs. 30-godzinne szkolenie będzie się odbywać w malowniczej scenerii wielkopolskich miast i miasteczek. Aż trzy biblioteki zdradzą uczestnikom sekrety swojej działalności i wyciągną na światło dzienne „białe kruki” ze swoich zbiorów. Dwa muzea zaprezentują swoje kolekcje, a przewodnicy opowiedzą o ich historii. Dwa ciekawe pomniki ludzi pióra będą okazją do przypomnienia ich twórczości. Wizyta w skansenie filmowym pozwoli poznać tajniki ekranizacji dzieła literackiego.

Noclegi w byłej wiejskiej rezydencji biskupów poznańskich, dadzą sposobność do chwili relaksu i odpoczynku.
Zapisy przyjmuje oraz dodatkowych informacji udziela organizator szkolenia, wiceprzewodnicząca Sekcji Bibliotekarskiej Jolanta Rolnik, nauczyciel bibliotekarz w Zespole Szkół nr 5 w Tychach

e-mail: jola_rolnik@wp.pl
ZAPRASZAMY!